Publikováno 22. března 2024

Kam na jídlo v Jihlavě: 8 tipů na nejlepší restaurace

Kam na jídlo v Jihlavě: 8 tipů na nejlepší restaurace

Nacházíte se v Jihlavě a přemýšlíte, kam si zajít na dobré jídlo? Připravila jsem 8 tipů na nejlepší restaurace, kde si zaručeně pochutnáte.

Kam na jídlo v Jihlavě: 8 tipů na nejlepší restaurace

Ať už máte pořádný hlad a nebo jen chuť na něco dobrého, v Jihlavě se nachází spousta skvělých restaurací, hospůdek a dalších podniků, kde své chutě zaručeně uspokojíte. Připravila jsem 8 tipů na restaurace, které jsou zákazníky pozitivně hodnocené a právem patří mezi ty nejlepší.

1) Buena Vista – Restaurant

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace Buena Vista se nese v tradičním kubánském stylu a nabízí skutečně prémiové a čerstvé jídlo. Pochutnáte si na burgerech, žebírkách i pořádném steaku. Restaurace Buena Vista má krásný interiér a v letních měsících oceníte i příjemnou zahrádku se slunečníky. Je však nutné si předem rezervovat stůl.

Adresa: Tř. Legionářů 1460/24, 586 01 Jihlava 1

2) Namaste Himalaya, Nepálsko-indická restaurace

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Pokud zrovna nemáte chuť na tradiční českou kuchyni, můžete se vydat třeba i do nepálsko-indické restaurace jménem Namaste Himalaya, která se v Jihlavě těší velké oblibě. Restaurace má typické prostředí a když k tomu přidáte chutné indické jídlo, tak se budete cítit téměř jako v Indii. Namaste Himalaya nabízí i vegetariánská jídla.

Adresa: Masarykovo Nám., 586 01 Jihlava 1

3) Pilsner Urquell Original Restaurant

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Pokud se vám při myšlence na pivo vybaví Plzeň, pak se vydejte do restaurace Pilsner Urquell Original Restaurant, kde si dáte i skvělé jídlo. Pokud budete vybírat z denního menu, pak vás potěší i poměrně nízké ceny. Restaurace se nachází v Dělnickém domě.

Adresa: Žižkova 1696, 586 01 Jihlava 1

4) The Legends – Restaurant & Pub

Hodnocení: 4,6 ⭐️

V restauraci The Legends si dáte zejména vynikající burgery, ale také další jídlo v rámci denního menu – třeba tortilu nebo řízek s bramborovým salátem. Restaurace je velmi dobře hodnocená zákazníky, takže si s největší pravděpodobností pochutnáte taky!

Adresa: Husova 1643, 586 01 Jihlava

5) Steak House Jack

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Pokud máte chuť na pořádný kus masa, zajděte si do restaurace Steak House Jack, kde si dáte šťavnatý steak, svěží salátek a potěší vás i příjemná obsluha a neformální prostředí.

Adresa: Husova 1656/52, 586 01 Jihlava 1

6) Trattoria Don Vito

Hodnocení: 4,8 ⭐️

Útulné prostředí a vynikající italské jídlo na vás čeká v restauraci Trattoria Don Vito, kde si zaručeně pochutná každý milovník italské kuchyně. Navíc se jedná o jednu z nejlépe hodnocených restaurací v Jihlavě.

Adresa: Benešova 7, 586 01 Jihlava 1

7) Retro pub

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Retro pub je příjemná hospůdka, která vás zaujme už svým tmavým exteriérem. Interiér se pak nese v retro americkém stylu. Retro pub nabízí zejména drinky a alkohol, vždy si ale vyberete ze 3-4 druhů jídel ve stylu streetfood.

Adresa: Znojemská 58, 586 01 Jihlava 1

8) Pho House

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Pořádný hlad zaručeně zaženete ve vietnamské restauraci, a tou nejlepší v Jihlavě je nepochybně Pho House. Můžete se těšit na mix skvělých chutí, velké porce a nízké ceny.

Adresa: nám. Svobody 11, 586 01 Jihlava 1

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová

error: Content is protected !!