Publikováno 25. září 2023 | Aktualizováno 3. března 2024

Allegro Smart! recenze: Vyplatí se předplatné?

Allegro Smart! recenze: Vyplatí se předplatné?

Allegro Smart! je služba poskytovaná poskytovaná polským prodejcem Allegro, která zákazníkům za poplatek nabízí mnoho výhod. V tomto článku jsem se zaměřila na recenze této služby a také na to, jestli má smysl si ji platit.

  • Poplatek za službu Allegro je buď 299 Kč ročně. Pokud si přejete platit měsíčně, pak zaplatíte 59 Kč každý měsíc. Roční platba je výhodnější, ale doporučuji si nejdříve zaplatit jeden měsíc, abyste si službu vyzkoušeli a rozhodli se, jestli ji budete využívat pravidelně.
  • Aktuálně běží akce, díky které můžete vyzkoušet Allegro Smart! na 6 měsíců zdarma. V této době lze 5x využít bezplatné doručení domů.
  • Pokud nemáte nebo si nechcete platit službu Allegro Smart!, pak budete při každém nákupu platit běžnou cenu za dopravu, která se pohybuje od 49 do 99 Kč.

Co je Allegro Smart

Allegro Smart je moderní služba nabízená polským gigantem, společností Allegro. Jedná se o členskou službu, která nabízí zákazníkům řadu výhod a vylepšení, které zjednodušují a zefektivňují online nakupování. Služba byla poprvé představena v roce 2020 a od té doby si získala mnoho příznivců. Samotné Allegro nejspíš už dobře znáte, ale kdyby náhodou ne, tak by vás mohla zajímat Allegro recenze.

Allegro Smart nabízí za poplatek několik výhod, které ocení především pravidelní zákazníci. Jedná se o tyto výhody:

  • Doprava zdarma do výdejních boxů při hodnotě objednávky nad 299 Kč
  • Doprava zdarma při doručení domů při hodnotě objednávky nad 499 Kč
  • Vrácení zboží zdarma
  • Rychlejší doručení
  • Exkluzivní slevy a akce
  • Přednostní zákaznická podpora

Jak se stát členem Allegro Smart!

Stát se členem Allegro Smart je snadné a dostupné všem zákazníkům Allegro. Stačí si zakoupit členství, které je dostupné ve variantách s různou délkou platnosti, a poté si můžete vychutnat všechny výhody, které služba Allegro Smart! nabízí.

Co se týče ceny této služby, tak pokud budete chtít platit Allegro Smart! měsíčně, pak budete každý měsíc platit částku 59 Kč. A pokud si chcete Allegro Smart! předplatit rovnou na celý rok, pak zaplatíte výhodných 299 Kč ročně.

Jestliže zatím nevíte, jestli budete tuto službu chtít používat celý rok, doporučuji si předplatit zatím pouze jeden měsíc za zmíněných 59 Kč. Nyní ale běží akce, díky které můžete získat Allegro Smart! na 6 měsíců zcela zdarma.

Allegro Smart! na 6 měsíců zdarma

Pokud vás Allegro Smart láká vyzkoušet, aktuálně je možné si jej aktivovat na 6 měsíců zdarma. V této době můžete 5x využít dopravu zdarma. Poté si již Allegro Smart! buď budete platit, nebo jej bezplatně zrušíte.

Vyzkoušet Allegro Smart! zdarma je ideální způsob jak zjistit, jestli si jej následující měsíce či roky budete chtít platit. Za velkou výhodu považuji to, že je zkušební období bez závazků a bez nutnosti zadávat údaje z platební karty. Nemůže tak totiž stát, že byste si zapomněli zkušební období zrušit a peníze by se strhávaly z karty.

Allegro Smart! recenze
Allegro Smart! výhody

Proč vyzkoušet Allegro Smart

Allegro Smart! výhody, recenze, zkušenosti
Allegro Smart!

Nejčastější otázky

❓Jak se stát členem Allegro Smart?

Stačí si zakoupit členství Allegro Smart!, které je dostupné ve variantách s různou délkou platnosti, a poté můžete začít využívat všech výhod služby.

❓Které produkty mají zdarma dopravu pro členy Allegro Smart?

Bezplatná doprava se vztahuje na tisíce produktů dostupných na platformě Allegro. Konkrétní produkty s bezplatnou dopravou jsou označeny příslušným symbolem.

❓Mohu zrušit členství v Allegro Smart kdykoliv?

Ano, své členství v Allegro Smart můžete kdykoliv zrušit. Po vypršení platnosti členství vám nebudou účtovány další poplatky .

Podobné články:

Allegro recenze: Výhodný nákup, nebo jen nekvalitní zboží za nízkou cenu?

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.