Publikováno 19. října 2023 | Aktualizováno 29. listopadu 2023

7 tipů, kde sledovat filmy a seriály zdarma

7 tipů, kde sledovat filmy a seriály zdarma

Filmy a seriály můžete na některých streamovacích službách sledovat i zcela bezplatně, a to jak ty české, tak i zahraniční s titulkami či dabingem. Zajímá vás, kde sledovat filmy a seriály zdarma? Všechno se dozvíte v následujících řádcích.

  • Na portálu iVysílání můžete sledovat všechny filmy, pořady a seriály z dílny České televize, na Prima+ zase objevíte všechno z Primy.
  • Jedna z nejoblíbenějších streamovacích služeb je Bombuj.si, kde můžete zdarma sledovat filmy i seriály, a to jak ty starší, tak i novější, které byly nedávno v kinech.
  • Filmy a seriály najdete také na Youtube, které je v základu bezplatné. Pokud se nechcete nechat rušit reklamami, musíte si zaplatit Youtube Premium.

7 tipů, kde sledovat filmy a seriály zdarma

Filmy a seriály jsou nepochybně jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak se zabavit. V dnešní době je možné sledovat filmy a seriály zdarma na mnoha různých platformách a ačkoliv se většinou propagují ty placené, existuje i několik takových, kde nemusíte za sledování zaplatit ani korunu. V tomto článku se zaměřím na 7 tipů na nejpopulárnější možnosti, jak a kde sledovat filmy a seriály zdarma.

1) iVysílání

Spoustu zajímavých filmů a pořadů si můžete pustit na iVysílání, což je online streamovací platforma fungující od roku 2012, na které si můžete pustit všechny filmy a pořady České televize. iVysílání je zcela zdarma, je potřeba pouze připojení k internetu.

Na iVysílání si můžete kromě filmů pustit také aktuality a zpravodajství, nejrůznější dokumenty, kulturní a dětské pořady a sportovní přenosy.

2) Bombuj.si

Filmy i seriály zdarma můžete sledovat na oblíbené streamovací službě Bombuj.si, kde za sledování nezaplatíte ani korunu. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, najdete tam TOP 20 seriálů i nejoblíbenější filmy podle počtu zhlédnutí. Na webu Bombuj.si se připravte na dávku pro někoho otravných vyskakovacích reklam, které web živí.

filmy a seriály zdarma, kde sledovat
Filmy a seriály lze sledovat na několika portálech zdarma

3) Voyo

Voyo je sice za měsíční poplatek, můžete však využít zkušební dobu na 7 dní zdarma, během které můžete zhlédnout spoustu filmů, seriálů a pořadů, a to i těch nejnovějších. Ve zkušební době je Voyo mírně omezené, neuvidíte tam například sportovní přenosy nebo premiérové tituly.

4) Stream

Stream je streamovací služba, kde můžete sledovat plno obsahu zdarma (s reklamami) nebo za poplatek bez reklam. Stream existuje už od roku 2009, v roce 2013 se tato platforma stala součástí Primy. Na streamovací službě Stream najdete různá zábavná videa, pořady, zprávy, ale i recepty či pohádky pro děti.

5) Youtube

Youtube je snad nejznámější streamovací služba, která je zdarma. Na Youtube najdete kromě nejrůznějších písniček a videoklipů také filmy a seriály (v češtině i angličtině), které si můžete přehrát zdarma – počítejte však s reklamami, kterých se zbavíte pouze placenou verzí.

6) Prima+

Prima+ je streamovací služba, na které můžete zdarma sledovat všechno, co se promítá na Primě. Najdete zde nejnovější díly seriálů, nové české filmy, reality show i zpravodajství. V bezplatné verzi se nachází 150 titulů, můžete si však zaplatit premium členství a dostat mnohem víc obsahu. Za 99 Kč měsíčně se zbavíte poloviny zobrazovaných reklam a otevře se vám víc než 2000 titulů v ještě lepší kvalitě, za 149 Kč měsíčně pak můžete sledovat veškerý obsah ve FullHD kvalitě a zcela bez reklam.

7) Kinobox

Kinobox je portál zaměřující se na informace o filmech a seriálech, a to už od roku 2000. Kromě zajímavých informacích zde také možné sledovat některé filmy, a to opět zcela zdarma. Jedná se zejména o starší filmy (novinky tam nejspíš nenajdete), které ale mohou také potěšit.

Nejčastější otázky

❓Kde lze sledovat placené nejnovější filmy a seriály?

Mezi nejoblíbenější placené streamovací služby v Česku patří zejména Netflix, HBO Max, Disney+ a Voyo. Existuje však i plno dalších, záleží na preferencích uživatele.

❓Jaké jsou nejpopulárnější filmové a seriálové žánry?

Mezi nejoblíbenější sledované žánry patří podle sledovanosti zejména tyto: Akční, dobrodružný, drama, komedie, sci-fi, horor, romantický, thriller, dokumentární, reality show.

❓Jsou filmy a seriály na Voyo v češtině?

Ano, drtivá většina filmů a seriálů na Voyo je v češtině, mají český dabing a nebo obsahují české titulky.

5/5 - (1 vote)
Autor článku

Dominika Pauerová