Publikováno 2. ledna 2024 | Aktualizováno 6. května 2024

Voyo recenze a cena předplatného 2024: Osobní zkušenost

Voyo recenze a cena předplatného 2024: Osobní zkušenost

Zajímají vás recenze a zkušenosti s Voyo? Voyo je oblíbená česká streamovací služba patřící k TV Nova, která za měsíční poplatek 159 Kč nabízí ke sledování více než 2000 filmů a seriálů v jakémkoliv zařízení. Některé seriály lze sledovat až o týden dříve než v televizi.

 • Voyo nabízí bezplatnou zkušební verzi, která trvá 7 dní. Poté můžete v předplatném buď pokračovat za 159 Kč měsíčně, nebo jej bez poplatků zrušit.
 • Pro pohodlné sledování Voyo na televizi, počítači, telefonu a dalších si lze stáhnout aplikaci pro Android i Apple iOs.
 • Voyo nabízí plno českých pořadů a nebo pořadů, které mají k dispozici český dabing. Každý týden přibyde něco nového, takže budete mít neustálý přísun skvělých filmů a pořadů.
 • Do jednoho účtu Voyo lze přidat až pět zařízení, v jednu chvíli lze sledovat pouze na dvou zařízeních.

Představení streamovací služby Voyo

Voyo je česká streamovací služba založená v roce 2011, na které lze sledovat desítky oblíbených filmů, seriálů a pořadů online a v jakémkoliv zařízení a ve Full HD kvalitě. Původně Voyo sloužilo jen jako bezplatný archiv pořadů TV Nova, postupně se ale staly placenou službou. Aktuálně nabízí více než 2 000 filmů, seriálů a pořadů, které každou chvíli přibývají. Měsíčně za Voyo zaplatíte příjemných 159 Kč a veškerý obsah budete moct sledovat bez rušivých reklam. Ještě předtím si ale můžete Voyo vyzkoušet na 7 dní zdarma. Cena na rok pak vychází na 1 908 Kč, takže můžete oproti jiným streamovacím službám dokonce i ušetřit peníze.

Voyo nabízí kategorii „Každý týden něco nového“, díky které máte jistý přísun neustále nového obsahu. Pro pohodlnější sledování si můžete stáhnout aplikaci Voyo, a to jak na Apple iOs, tak i na Android. Na Voyo již lze sledovat seriály a filmy online, což v minulosti možné nebylo. Dnes už si ale můžete své oblíbené pořady pohodlně stahovat do zařízení. Svůj účet můžete sdílet až se čtyřmi členy rodiny nebo přáteli (na jednom účtě) – ale pozor: současně mohou Voyo sledovat pouze dvě zařízení.

voyo recenze
Voyo lze vyzkoušet na 7 dní zdarma

Voyo recenze a cena předplatného 2024

Voyo jsem osobně vyzkoušela, nejdříve prostřednictvím sedmidenní zkušební doby. Hned v úvodu jsem zjistila, že ve zkušebním období není k dispozici všechen obsah. Nepodíváte se například na sportovní kanály (Nova Sport 1, Nova Sport 2) nebo nejnovější obsah – pokud se na chcete podívat třeba na nějaký nedávno vydaný film, musíte si Voyo pravděpodobně rovnou zaplatit. Stále je však k dispozici tisíce filmů, seriálů či pořadů ve zkušebním období zdarma.

Jelikož jsem se chtěla podívat na jeden z nejnovějších filmů, rozhodla jsem se, že si Voyo rovnou předplatím. To jsem udělala jednoduše a během chvilky v nastavení, kde jsem zadala své údaje, zaplatila kartou a mohla jsem Voyo ihned sledovat. Už po chvilce se ukázalo, že je pro mě Voyo naprosto parádní, jelikož ráda sleduju české pořady (například Na lovu), ale nemám ráda, když si musím v určitý čas sednout k televizi a dívat se – a kromě toho si dávat pozor, aby mi nějaký díl neutekl – a právě Voyo je perfektní v tom, že si můžu všechny pořady pustit kdykoliv se mi zachce, bez reklam a s možností přetáčení.

Voyo si lze pustit na televizi, v počítači, telefonu a dalších zařízeních. Osobně jsem zaznamenala pomalejší načítání aplikace na chytré televizi, a to téměř při každém spuštění.

Sledovat Voyo lze až na pěti zařízeních. To znamená, že se můžete dívat klidně s celou rodinou – za jednu cenu. Je ale třeba myslet na to, že v jednu chvíli mohou Voyo sledovat pouze dvě zařízení. Oproti jiným streamovacím službám zde není možnost vytvářet si profily a je tedy nutné, aby všichni lidé připojení k účtu sledovali pořady v jednom profilu. Na Voyo je však velmi příjemné to, že jsou tam některé pořady k dispozici dříve než v televizi.

Tato streamovací služba podle mého názoru potěší zejména ty, kteří mají rádi české pořady a nebo pořady, které jsou dispozici s českým dabingem.

Na Voyo se můžete podívat na známé pořady, mezi které patří například:

Pořady na Voyo

Žánry, které na Voyo můžete sledovat:

 • Komedie
 • České filmy
 • Kriminální seriály (Kriminálka Anděl, Král Šumavy, Policie Modrava…)
 • Romantické filmy
 • Filmy podle skutečných událostí
 • Reality Show
 • Zpravodajské pořady
 • Sportovní kanály (Nova Sport 1, Nova Sport 2) a další…

Podívejte se na video, kde na reálných příkladech uvidíte, jak ovládat Voyo a co všechno si můžete pustit:

Voyo platba

Zaplatit Voyo můžete několika způsoby. Ten nejjednodušší je pravděpodobně ten, že do svého účtu po registraci zadáte údaje ke své platební kartě, ze které se vám bude každých 30 dní strhávat 159 Kč.

Voyo lze zaplatit také bankovním převodem, pomocí SMS nebo dárkovou kartou (kupón). Způsoby platby najdete ve svém nastavení účtu po registraci či přihlášení. Kupón na Voyo můžete zakoupit například i v supermarketu nebo v trafice. Aktivace kupónu proběhne opět v nastavení po přihlášení do vašeho účtu.

Novinky na Voyo: Květen 2024

Voyo neustále připravuje novinky, aby měli diváci přísun těch nejnovějších filmů, pořadů a seriálů. Mezi aktuálně nejoblíbenější pořady patří show Survivor 2024. Dále můžete zhlédnout krimi seriál Matematika zločinu, který získal ocenění Český lev. Letos sklidil úspěch také seriál Balthazar III, film Kurz manželské touhy a EFKA: Nejrychlejší holka ve vesmíru. V květnu přibil další obsah, který můžete omrknout. Patří mezi ně seriál Nekonečná láska a film Poslední výstřel. A co chystané novinky? V blízké době se na Voyo objeví seriál Mama na prenájom, oblíbený film Fakjů pane učiteli 2 a třetí série pořadu Odznak Vysočina.

A tady je aktuální žebříček TOP 10 úplně nejlepšího obsahu na Voyo v roce 2024:

 1. Metoda Markovič: Hojer
 2. Extraktoři
 3. Sex O’Clock
 4. Iveta
 5. Král Šumavy: Fantom temného kraje
 6. Matematika zločinu
 7. Vyšehrad: Fylm
 8. Případ Roubal
 9. Jitřní záře
 10. Guru

Voyo výhody a nevýhody

Voyo má, stejně jako další streamovací platformy, výhody a nevýhody. Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli je pro vás Voyo to pravé ořechové, mrkněte se na ně.

Výhody:

Nevýhody:

 • V jednu chvíli je možné sledovat Voyo pouze na dvou zařízeních
 • Aplikace se může načítat delší dobu, a to zejména na chytré televizi
 • Není možné vytvořit více profilů v účtu (například pro členy rodiny) a je nutné používat jen jeden

Často kladené dotazy

❓Jak se přihlásím na Voyo?

Pro přihlášení do účtu Voyo potřebujete mít platný účet, tj. být zaregistrovaní. Pokud ještě nejste zaregistrovaní, je nejvyšší čas to napravit. Poté se přihlásíte na hlavní stránce Voyo.

❓Jak můžu zrušit své předplatné Voyo?

Své předplatné Voyo zrušíte v nastavení kliknutím na Moje předplatné. Tam už si můžete pohodlně zrušit předplatné, změnit platební kartu či cokoliv dalšího.

❓Mohu stahovat obsah z Voyo a sledovat jej offline?

Ano, Voyo již umožňuje stahování obsahu do vlastního zařízení a tím pádem také jeho sledování offline.

5/5 - (6 votes)
Autor článku

Aneta Susedíková

Při psaní se cítím jako ryba ve vodě. Je to ideální koníček, nejlepší práce a skvělá příležitost, jak pomoct čtenářům získat užitečné informace, které jsou podloženy důkladným průzkumem. Výsledkem jsou srozumitelné články, které čtenáře prostě baví číst.