Publikováno 19. září 2023 | Aktualizováno 18. dubna 2024

Yazio recenze a zkušenosti: Aplikace na počítání kalorií

Yazio recenze a zkušenosti: Aplikace na počítání kalorií

Yazio je mobilní aplikace, která pomáhá uživatelům sledovat svůj příjem potravin, plánovat stravování a dosáhnout svých cílů ohledně váhy a fitness. Zajímá vás recenze na Yazio a zkušenosti lidí, kteří si jej vyzkoušeli? Pak jste tu správně.

  • Yazio je aplikace ideální pro sportovce a zastánce zdravého životního stylu, kteří chtějí mít svůj příjem kalorií pod kontrolou.
  • Aplikaci Yazio si můžete přepnout také do českého jazyka a některé potraviny si můžete zapsat jednoduše naskenováním čárového kódu.
  • Plná verze aplikace Yazio je placená a zaplatíte za ni od 299 Kč za rok. Podle mého názoru se jedná o jednu z graficky nejlépe zpracovaných aplikací na počítání kalorií, které jsou aktuálně na trhu.

Yazio recenze a zkušenosti: Aplikace na počítání kalorií

Žijeme ve světě, kde se věnování zdraví a fyzické kondici stává stále důležitější. Udržet zdravý životní styl a dosáhnout svých cílů ohledně váhy a zdraví může ale být docela výzvou. Naštěstí existuje řada aplikací, které nám mohou pomoci na této cestě, a jednou z nich je Yazio. Zajímá vás recenze na tuto aplikaci? Pak už na nic nečekejte a mrkněte se na celý tento článek.

Yazio je komplexní aplikace pro sledování stravy a cvičení, která vám umožňuje dosáhnout vašich zdravotních a fitness cílů s lehkostí a efektivitou. Ať už chcete zhubnout, udržet stávající váhu nebo získat svalovou hmotu, Yazio vám pomůže na vaší cestě k dosažení všech těchto cílů.

Plná verze této aplikace je placená, za roční předplatné zaplatíte od 299 Kč. Výhodou aplikace je to, že je v českém jazyce a také to, že si můžete některé potraviny jednoduše zapsat naskenováním čárového kódu. To však zatím bohužel není natolik rozšířená funkce, abyste si mohli skenovat všechny potraviny.

Yazio je mezi uživateli velmi oblíbená aplikace zejména proto, že si můžete skenovat obaly jídla a mít tak všechny údaje okamžitě načtené v aplikaci – má to ale háček. Databáze je stále poměrně omezená, takže se nejspíš manuálnímu zapisování stejně nevyhnete.

Aplikace Yazio nabízí několik funkcí, které zahrnují:

1) Databáze potravin: Yazio obsahuje rozsáhlou databázi potravin, která umožňuje uživatelům snadno vyhledávat a přidávat potraviny do svého jídelníčku. Tím lze sledovat příjem kalorií, makroživin a dalších živin.

2) Personalizované plány stravování: Aplikace umožňuje uživatelům nastavit si své cíle ohledně váhy a fitness. Na základě těchto cílů vytvoří Yazio personalizovaný plán stravování s doporučeným denním příjmem kalorií.

3) Tréninkový deník: Yazio také umožňuje uživatelům zaznamenávat své cvičení a tréninky, což jim pomáhá sledovat svůj fyzický pokrok.

4) Grafy a statistiky: Aplikace poskytuje grafy a statistiky, které zobrazují vývoj váhy a dalších parametrů, což pomáhá uživatelům udržovat motivaci a sledovat svůj pokrok.

5) Sociální interakce: Uživatelé mohou sdílet své úspěchy, recepty a cvičební plány s ostatními uživateli a tím vytvářet komunitu motivujících se lidí.

Výhody a nevýhody aplikace Yazio

Výhody:

  • Přehledná aplikace, snadné použití
  • Široká databáze potravin
  • Aplikace je v českém jazyce
  • Moderní design
  • Grafy a statistiky

Nevýhody:

  • Reklamy
  • Plná verze aplikace je placená

Yazio je vynikající aplikací pro všechny, kdo se zajímají o své zdraví a chtějí dosáhnout svých cílů v oblasti váhy a fitness – a ideální je, pokud navíc máte rádi hezké a přehledné aplikace, což Yazio samozřejmě je. S jeho bohatou databází potravin, personalizovanými plány stravování a tréninkovým deníkem bude vaším parťákem na cestě k zdravějšímu životnímu stylu. Bez ohledu na to, zda jste začátečníkem nebo pokročilým uživatelem, Yazio vám poskytne nástroje a motivaci, které potřebujete k dosažení svých cílů. Pokud si Yazio předplatíte, budete jej moct využívat naplno, ale i v základní verzi můžete aplikaci spolehlivě využívat.

Často kladené dotazy

❓Je Yazio zdarma?

Yazio nabízí základní verzi aplikaci zdarma. Pro pokročilé funkce, jako je vytváření vlastních plánů stravování a odstranění reklam, je k dispozici placená verze.

❓Jaké funkce nabízí Yazio?

Yazio obsahuje několik funkcí, včetně databáze potravin, personalizovaných plánů stravování, tréninkového deníku, grafů a statistik, a sociální interakce s ostatními uživateli.

❓Je Yazio k dispozici pro Android?

Ano, aplikace Yazio je k dispozici jak pro iOS (na App Store), tak pro Android (na Google Play Store).

4.2/5 - (5 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.