Publikováno 8. dubna 2024

✅Oslo Skin Lab RECENZE: Kolagen pro mladistvou pleť

✅Oslo Skin Lab RECENZE: Kolagen pro mladistvou pleť

Snad každá žena by si přála zdravou, svěží a mladistvou pleť bez vrásek i ve vyšším věku. Díky vychytávkám dostupným v dnešní době to už není nedosažitelný cíl. Oslo Skin Lab je jedna z těch společností, které pomáhají ženám krásné pleti dosáhnout.

  • Přirozená tvorba kolagenu se v těle po 25. roku života přirozeně snižuje, proto je vhodné jej doplňovat vhodnými doplňky stravy.
  • Oslo Skin Lab nabízí tři druhy přípravků, které mají za cíl vyživení pleti a zbavení vrásek. Patří mezi ně kolagenový prášek THE SOLUTION™, hydratační tobolky s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C THE GLOW™ a THE BEAUTY PEARLS™, což jsou kapsle plné vitamínů a antioxidantů.
  • Doplňky stravy Oslo Skin Lab mají velmi pozitivní ohlasy od zákaznic, které je užívají dlouhodobě. Zaznamenaly snížení výskytu hrubších vrásek a jemných linek, vyšší pružnost a hydrataci pleti a celkově lepší vzhled pokožky.

Oslo Skin Lab: Kolagen pro mladistvou pleť

Chcete udělat něco dobrého pro svou pleť? Zapomeňte na estetické výplně, zkuste to nejdříve pěkně po staru! Svou pokožku můžete vyživit kvalitním kolagenem a vitamíny, které se postarají o to, aby byla hydratovaná, vyživená a aby jí zkrátka nic nechybělo. Oslo Skin Lab má v nabídce kolagenový prášek podporující zdraví pleti, tobolky obsahující kyselinu hyaluronovou a vitamín C a nakonec kapsle, které obsahují vitamíny, omega 3 a antioxidanty, které vyživují pokožku zevnitř. Oslo Skin Lab tvrdí, že jejich produkty účinkují na snížení vrásek, zlepšení elasticity pokožky a dokonce i zmírnění celulitidy.

Oslo Skin Lab je na trhu od roku 2017. V tento rok začal nabízet přírodní kolagenové přípravky, které se brzy začaly těšit velké oblibě. Tyto přípravky byly vyvinuty speciálně tak, aby seděly potřebám každého typu pleti, jejich účinky dokazují i vědecké studie.

Co je to kolagen a k čemu je potřebný?

Kolagen je důležitá bílkovina, jejíž tvorba v těle s přibývajícím věkem přirozeně klesá (od 25. roku života), poté je nutné ji doplňovat, v opačném případě může člověk pocítit nepříjemné důsledky — zejména přibývající vrásky, horší kvalita kůže či nehtů. Kolagen je důležitý také pro zdraví kostí, kloubů a chrupavek.

Jaké typy kolagenu existují:

  • Kolagen typu I: Nejrozšířenější typ kolagenu, který se nachází v kůži, kostech a šlachách.
  • Kolagen typu II: Nachází se v chrupavkách.
  • Kolagen typu III: Nachází se v krevních cévách a svalech.
  • Kolagen typu IV: Nachází se v bazální membráně, která odděluje pokožku od dermis.

THE SOLUTION™ Beauty Collagen

Pod názvem THE SOLUTION™ se skrývá kolagenový prášek, který je nejoblíbenějším produktem celé této značky. Kromě vyhlazení vrásek a zvýšení pružnosti pokožky se zákaznice těší také snížení výskytu celulitidy. Kolagen lze smíchat s jakýmkoliv nápojem, takže si jej můžete smíchat s džusem nebo klidně i s ranním čajem. Obsahuje jednu ingredienci — hovězí kolagen typu I., čistý a zcela bezpečný.

THE GLOW™ Inside Out Beauty Booster

THE GLOW™ jsou tobolky zajišťující správnou hydrataci pokožky, díky čemuž bude pleť vypadat zářivěji, jemně a celkově hladce. Jejich tajemství tkví v obsahu kyseliny hyaluronové a vitamínu C, které tvoří silné kombo pro hydrataci a rozzáření pokožky. Kyselina hyaluronová se s věkem z těla vytrácí (podobně jako kolagen), proto je vhodné ji doplňovat. Pleť je díky ní plnější, rozzářenější a hydratovanější.

THE BEAUTY PEARLS™ Inside Out Beauty Nutrition

Kapsle obsahující vyživující složky nemohou být nic jiného než THE BEAUTY PEARLS™. Ty obsahují vitamíny, omega 3 kyseliny a antioxidanty, které zajišťují všechno, co potřebuje. Kromě výživy pleti podporuje také hydrataci pleti. Kapsle obsahují i látky, které se s oblibou přidávají do protivráskových sér — například retinol, biotin či zinek. Tyto však působí vnitřně, mohou tedy být mnohonásobně účinnější.

Oslo Skin Lab členství

Produkty Oslo Skin Lab si můžete zakoupit jednorázově, nebo si zvolit výhodnější členství. V případě členství budete mít na produkty příjemnou 30-50% slevu, a to po celou dobu trvání. Členství nenese žádné závazky, takže jej můžete kdykoliv zrušit ( info@osloskinlab.cz nebo na telefonním čísle 212 340 636).

Oslo Skin Lab recenze a zkušenosti: Příběhy zákaznic

Pokud vás zajímají recenze lidí, které už mají s Oslo Skin Lab zkušenosti, můžete si na webu přečíst příběhy zákaznic. Uživatelky uvádí, že první změny začaly pociťovat po přibližně 2 měsících — zaznamenaly zejména vypnutější a hydratovanější pleť, která působila více svěžím a mladistvým dojmem. Po této době lze zaznamenat i snížení výskytu jemnějších vrásek a kvalitnější nehty. Doplňky stravy je vhodné užívat dlouhodobě, nepočítejte s tím, že první účinky začnete pociťovat už po týdnu užívání. Pro vyhlazení i hlubších vrásek je nutné kolagen užívat přibližně půl roku a déle. Co se týče kolagenu, jeho velká výhoda tkví v tom, že nemá příchuť. Lze si jej tedy přimíchat do jakéhokoliv nápoje (nesmí být však horký).

Výhody

Nevýhody

Sleva pro členy Oslo Skin Lab

Zákaznice mají pozitivní zkušenosti

Prémiové složení bez obsahu zbytečných látek

Jednorázový nákup je bez slevy

Je nutné dlouhodobé užívání

Vyšší cena

Nejčastější otázky

❓Zbaví mě kolagen i hlubokých vrásek?

To je individuální — záleží na vaší pleti i genetice. Je možné, že vám kolagen po několika měsících vrásky výrazně vyhladí, nemusí vám ale pomoct vůbec. V takovém případě byste mohla zvážit estetickou výplň.

❓Mohou používat kolagen i muži?

Ačkoliv jsou produkty Oslo Skin Lab určeny zejména pro ženy, tak ano, kolagen mohou samozřejmě užívat i muži.

❓Může mi kolagen při dlouhodobém užívání uškodit?

Ne. Pokud budete dodržovat doporučený denní příjem a nebudete jej překračovat, pak může kolagen vašemu zdraví jedině prospět.

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.