Publikováno 7. ledna 2024

OnlineJazyky.cz recenze a vlastní zkušenost s kurzem 2024

OnlineJazyky.cz recenze a vlastní zkušenost s kurzem 2024

OnlineJazyky.cz je online jazyková škola, která nabízí studium šesti jazyků. Má pozitivní recenze a zkušenosti studentů, kteří kurzy absolvovali. Pojďte se semnou na OnlineJazyky.cz podívat detailněji.

  • Kurz od jazykové školy OnlineJazyky.cz je sestaven tak, abyste se učili rychle a přesto kvalitně, a to zábavnou formou.
  • Kurz OnlineJazyky.cz se platí jednorázově. Pokud byste jej platili raději měsíčně, vyzkoušejte Easy Lingo – jedná se o stejný kurz od stejné společnosti.
  • Studium probíhá buď na webové stránce, nebo jednoduše v mobilní aplikaci (pro iOs i Android).
  • Ještě před zakoupením kurzu si můžete vyzkoušet lekci zdarma, díky které uvidíte, jak kurz funguje.

OnlineJazyky.cz recenze a vlastní zkušenost s kurzem 2024

Na to, abyste se naučili nový jazyk a nebo se zlepšili v tom, u kterého ovládáte jen základy, nemusíte zpátky do školy. Dokonce nemusíte ani nikam docházet nebo dodržovat termíny. Stačí si vybrat vhodný online kurz angličtiny nebo jiného jazyka, který můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv. A přesně na jeden takový se zaměřím v tomto článku.

OnlineJazyky.cz nabízí celkem šest jazykových kurzů: Ke studiu je připravena angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština a italština.

Velkou předností kurzu OnlineJazyky.cz je způsob online výuky, který je zábavný, moderní a motivační. V kurzu se nachází váš denní cíl, kde přehledně uvidíte svůj denní pokrok a celkovou úspěšnost v procentech. Bude vám na míru doporučeno, na čem byste měli zapracovat a více procvičovat (například slovíčka).

Pokud se rádi porovnáváte s druhými a motivuje vás to k lepším výsledkům, nejspíše oceníte přítomnost žebříčků. Tam lze sledovat úspěšnost sebe, přátel a ostatních lidí na základě získaných bodů studiem a procvičováním.

Vraťme se ale ještě k samotnému studiu v OnlineJazyky.cz. Ať už se rozhodnete studovat jakýkoliv jazyk, kurz OnlineJazyky.cz si je svými kurzy natolik jistý, že poskytuje záruku kvality. To znamená, že vám v případě nespokojenosti vrátí peníze. Navíc si můžete vyzkoušet lekci zdarma.

Za kurz OnlineJazyky.cz se platí jednorázově → zaplatíte jednou a máte neomezený přístup ke svému kurzu určité úrovně (například B2 – angličtina pro pokročilé). Pokud byste za kurz platili raději měsíčně (vhodné v případě, kdy si chcete kurz vyzkoušet třeba jen na měsíc a vyzkoušet si více úrovní a kurzů), tak vyzkoušejte Easy Lingo. Jedná se o ten samý kurz s měsíčním poplatkem. Navíc má několik výhod → například přístup do 50ti a více kurzů.

Kurz OnlineJazyky.cz má výborné recenze studentů, kteří jej absolvovali. Na portálech Firmy, Heureka i na oficiálních stránkách kurzu jsem si přečetla spoustu zkušeností aktuálních i bývalých studentů, kteří si studium nemohli vynachválit.

Abych se ale nespoléhala jen na reference ostatních, kurz jsem si sama vyzkoušela. Oceňuji, že je k dispozici mobilní aplikace, díky které je studium třeba na cestách mnohem jednodušší. Kurz je přehledný, graficky lichotivý a to nejdůležitější – je sestaven tak, abych se jazyk učila rychle, hravě a abych si vše snadno zapamatovala. Příjemným bonusem jsou videa, která mohou pomoct například s orientací v kurzu (nejen) v začátcích.

Pro viditelné zlepšení budete potřebovat přibližně 20 minut svého času denně, což lze využít třeba i při cestě autobusem nebo o polední přestávce. Časově se to tedy dá zvládnout, je to spíše o cílevědomosti. Pokud to ale z nějakého důvodu zvládat nebudete, nemusíte se bát – ke kurzu je od zakoupení doživotní přístup.

Podle mého názoru je OnlineJazyky.cz nejlepší online jazykový kurz, který si můžete vybrat, pokud se chcete naučit jeden z šesti jazyků, který tato online jazyková škola nabízí. Vyzkoušejte si to sami třeba pomocí ukázkové lekce zdarma.

5/5 - (4 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!