Publikováno 9. ledna 2024

Nejlepší odžmolkovače 2024 – recenze a zkušenosti

Nejlepší odžmolkovače 2024 – recenze a zkušenosti

Říká se mu odžmolkovač, odstraňovač žmolků a někdy dokonce žmolkovač. Který je ten nejlepší? Na to si posvítím v tomto článku, kde se zaměřím na recenze a zkušenosti zákazníků s těmito šikovnými přístroji.

Nejlepší odžmolkovače 2024 – recenze a zkušenosti

Odžmolkovač je nepostradatelný pomocník, který dokáže i ze starého kabátu udělat téměř nový. Kromě toho dokáže odstranit žmolky i z prostěradel, tepláků, triček a vlastně z čehokoliv. Jenže jak je to s nimi ve skutečnosti? Některé z odžmolkovačů odstraňují žmolky jen žalostně málo a některé se velmi rychle vybíjí. No a pak jsou tu nejlepší odžmolkovače roku 2024, na které se zaměřím v tomto článku. Na základě zkušeností a recenzí zákazníků jsem vybrala pouze ty nejúčinnější a nejoblíbenější odžmolkovače na trhu. Pojďte se podívat, které to jsou.

1) Philips GC02680

Odstraňovač žmolků Philips GC02680 slibuje snadné, rychlé a jemné odstranění žmolků. Je kvalitně zpracovaný, takže se dobře drží. Funguje na baterie, které jsou součástí balení. Má výkon až 8800 otáček za minutu. Odžmolkovač má výškově nastavitelnou hlavu, což oceníte zejména v případě, kdy jej používáte na více druhů oblečení a textilií.

Zákazníci tento odžmolkovač hodnotí velmi pozitivně (94 %) a je považován za jeden z nejlepších, který si můžete pořídit.

Philips GC02680 Orientační cena: 300 Kč Podívat se na web →

2) Sencor SLR 33

Odžmolkovač Sencor SLR 33 je u zákazníků také oblíbený, má však poměrně malou hlavu, takže může žmolkování textilu trvat delší dobu. Na druhou stranu jej ale oceníte v případě, kdy žmolkujete menší věci a místa, kam se dá hůř dostat. Odžmolkovač funguje na tužkové baterie a obsahuje průhledný zásobník na žmolky. Odstraňovač žmolků Sencor SLR 33 je díky své velikosti vhodný i na cesty.

Sencor SLR 33 Orientační cena: 99 Kč Podívat se na web →

3) Philips GCA2100/20

Odžmolkovač Philips GCA2100/20 svým vzhledem připomíná vejce a díky tomu se dobře drží v ruce. Kromě toho se nabíjí pomocí usb kabelu, takže nebudete potřebovat baterie. Tento odžmolkovač se může chlubit velkou hlavou, díky které půjde žmolkování rychle. Výhodou je dlouhá výdrž na jedno nabití.

Philips GCA2100/20 Orientační cena: 699 Kč Podívat se na web →

4) Leifheit 80029

Odžmolkovač Leifheit 80029 má tři stupně, které lze využít podle toho, jakou látku zrovna chcete odžmolkovat – díky tomu se minimalizuje riziko poničení. Tento odstraňovač žmolků využívá tužkové baterie. V balení je čisticí kartáček pro snadnější odstranění žmolků. Podle zákazníků přístroj dokáže odstranit i větší žmolky, má však nižší výdrž baterie.

Leifheit 80029 Orientační cena: 299 Kč Podívat se na web →

5) Tefal JB1011E0

Modro-černý odžmolkovač Tefal je vhodný k odstraňování žmolků jak z oblečení, tak i třeba ze sedaček. Má nízkou hlučnost, dlouhou životnost a 3 ozubené čepele, které zajistí účinné žmolkování. Tento odstraňovač žmolků je také na baterie a balení obsahuje čisticí kartáček. Podle zákazníků odžmolkovač skutečně velmi dobře odstraňuje žmolky.

Tefal JB1011E0 Orientační cena: 329 Kč Podívat se na web →
5/5 - (5 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!