Publikováno 21. dubna 2024

Kam na jídlo Varnsdorf: 8 tipů na nejlepší restaurace

Kam na jídlo Varnsdorf: 8 tipů na nejlepší restaurace

Nacházíte se ve Varnsdorfu a přemýšlíte, kam si zajít na dobrý oběd či večeři? Připravila jsem 8 tipů na nejlepší restaurace, které patří mezi nejoblíbenější a nejlépe hodnocené.

Kam na jídlo Varnsdorf: 8 tipů na nejlepší restaurace

Ve Varnsdorfu prestižní restaurace s největší pravděpodobností nenajdete. Pokud se i tak chcete dobře najíst, určitě vás zajímá, jaké restaurace zde patří mezi ty nejlepší. Pojďte se na ně podívat sami.

1) Restaurace Pizzeria Kristiáno

Hodnocení: 4,7 ⭐️

Restaurace Pizzeria Kristiáno je nejspíš úplně nejlépe hodnoceným podnikem ve Varnsdorfu. Dáte si tady úžasnou pizzu, steaky, těstoviny, dezerty a další. Restaurace vás zaručeně nezklame, ať už si zde dáte cokoliv.

Adresa: Lesní 2039, 407 47 Varnsdorf 1

2) Restaurace Fontána

Hodnocení: 4,2 ⭐️

V restauraci Fontána si zákazníci chválí vstřícný přístup personálu, rychlou přípravu jídla, velikost porcí i příjemné ceny. Údajně právě zde vaří téměř nejlépe z celého Varnsdorfu.

Adresa: Čelakovická 2380, 407 47 Varnsdorf 1

3) NOPROSU Restaurant

Hodnocení: 4,4 ⭐️

Do NOPROSU Restaurant rádi zavítají nejen motoristi, ale i ostatní. Obsluha je rychlá, milá a i když zde není příliš bohatý výběr, většina zákazníků si podle recenzí z nabídky i tak vybrala. Ochutnat můžete i čepované pivo Kocour, v letních měsících můžete posedět na příjemné zahrádce, která je poblíž řeky.

Adresa: Strakonická 3242, 407 47 Varnsdorf 1

4) Restaurace U Lípy

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Restaurace U Lípy má příjemné prostředí i dobré jídlo, které chutná jako od babičky. Připravte si hotovost, kartou tady bohužel nezaplatíte. Restaurace má k dispozici také krytou terasu.

Adresa: 5. května, 407 47 Varnsdorf 1

5) Restaurace U Kostela bez věže

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Restaurace U kostela bez věže většinou nabízí pouze dvě jídla. Podle zákazníků se nejedná o žádný velký gastronomický zážitek, najíte se ale bez pochyb dosyta. K restauraci náleží i hotel, kde se můžete ubytovat.

Adresa: Karlova 3317, 407 47 Varnsdorf 1

6) PIZZERIE PRISHTINA

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Máte-li chuť na pizzu, Pizzerie Prishtina je skvělou volbou. Výhodou je, že si tady kromě pizzy dáte i další jídla — a to téměř všechno, na co si vzpomenete. Výběr je tedy skutečně bohatý. Restaurace má příjemné prostředí, a to uvnitř i venku.

Adresa:  Žitavská 2602, 407 47 Varnsdorf 1

7) Restaurace a penzion U Rudolfa III.

Hodnocení: 4,3 ⭐️

Restaurace U Rudolfa III. nabízí kromě jídla i ubytování. V restauraci si dáte typicky české jídlo, nechybí ani venkovní zahrádka. Podnik má spoustu zákazníků, kteří se sem na jídlo rádi vrací.

Adresa: Moravská 72, 407 47 Varnsdorf 1

8) Restaurace Sklípek

Hodnocení: 4,5 ⭐️

Podnik je na první pohled poměrně nenápadný, stačí však pár kroků do sklepa a ocitnete se v příjemné restauraci. Zákazníci si chválí obsluhu i pivo, jen výběr jídla by údajně mohl být o něco pestřejší.

Adresa: Poštovní 2006, 407 47 Varnsdorf 1

5/5 - (2 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová