Publikováno 3. prosince 2023

Cloudworkers recenze a zkušenosti: Seriózní práce, nebo podvod?

Cloudworkers recenze a zkušenosti: Seriózní práce, nebo podvod?

Cloudworkers je společnost, která poslední dobou láká na práci z domova. Jedná se o seriózní práci či přivýdělek, nebo je to podvod? Jaké jsou recenze a zkušenosti těch, kteří si už tuto práci vyzkoušeli?

Cloudworkers recenze a zkušenosti: Seriózní práce nebo podvod?

Cloudworkers company už nalákala nejednoho člověka k tomu, aby tuto práci z domova vyzkoušel. Přece jenom nabízí slušné výdělky a pracovat z pohodlí gauče je to nejlepší, co si člověk může přát. Nebo ne?

Cloudworkers dlouhodobě hledá moderátory chatu, kteří mají za úkol odepisovat lidem, nejčastěji těm ze seznamek a dalších online komunikačních portálů. Vaším úkolem by ve zkratce bylo snažit se udržovat kontakty s danou osobou tak, aby na síti strávil co nejvíce času. Zní to zvláštně? To ještě ani zdaleka není všechno.

Jak probíhá práce na Cloudworkers

Moderátor z Cloudworkers company bude muset psát erotické zprávy, což samo o sobě pro někoho nemusí znít zrovna nejhůř. Potíž je v tom, že si budete muset omotávat kolem prstu reálné lidi, kteří netuší, že se za profilem neodolatelné blondýnky skrývá někdo úplně jiný. A to už není zrovna dvakrát příjemné.

Moderátor chatu potřebuje, aby daný člověk na seznamce či jiném portálu utratil co možná nejvíce peněz (na těchto platformách jsou zpoplatněné zprávy a další služby) v domněnce, že komunikuje se reálným profilem určitého člověka. Ve skutečnosti se za ním však bude schovávat anonymní moderátor chatu.

Pracovní doba na Cloudworkers a kolik si vyděláte

Moderátoři na Cloudworkers nemají pevně stanovenou pracovní dobu, ale musí si plánovat směny. Cloudworkers company se totiž potřebuje vyhnout tomu, že by neměl na platformách kdo odepisovat. To by mohlo negativně ovlivnit ‚vztahy‘, které se zde falešně budují. Údajně byste měli pracovat minimálně 12 hodin týdně.

Pokud vás zajímá, kolik si na Cloudworkers vyděláte, příliš nejásejte. Odměna totiž není hodinová, ale počítá se za každou vámi odeslanou zprávu. Za jednu zprávu (o minimální délce 70 znaků) vám náleží provize v přepočtu asi 1,5 koruny. Budete tedy muset odeslat poměrně dost zpráv, abyste si vydělali slušné peníze – a to tisíce až desetitisíce.

Pro koho je vhodná práce na Cloudworkers

Abyste mohli pracovat jako moderátor chatů na Cloudworkers, musíte mít minimálně 18 let. To je pravděpodobně i kvůli tomu, že budete psát i erotické zprávy. Práce je pro každého, komu nevadí lhát lidem a porušovat mravní zásady. Je možné, že se do vás nějaký člověk reálně zamiluje a vy mu budete muset lhát a vymluvit se, když se s vámi bude chtít setkat.

Recenze a zkušenosti s Cloudworkers

Recenze a zkušenosti moderátorů na Cloudworkers jsou různorodé. Někteří nedosáhnou ani na minimální mzdu, jiní se začnou velmi rychle orientovat a díky tomu, že zvládnou obsluhovat i několik chatů najednou, si vydělají údajně i několik set korun za hodinu. Podle většiny recenzí ale díky této práci s velkou pravděpodobností nezbohatnete, ale spíše se jí budete chtít co nejdříve zbavit.

Záleží tedy na vás, jestli se rozhodnete práci moderátora pro Cloudworkers vyzkoušet nebo ne, je však třeba počítat s tím, že budete dělat věci, které vám možná budou proti srsti. Někteří moderátoři uváděli, že se na platformě velice často vyskytují vulgarismy.

Pozor si dejte také na pokuty, které údajně moderátoři dostávají za nesplnění pracovních podmínek. Zejména pokud neodpracujete minimálních 12 hodin týdně, nebo pokud budete posílat duplicitní zprávy.

Podobné články:

Jak vydělávat peníze na internetu: 11 tipů na nejlepší práce z domova

4.6/5 - (23 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!