Publikováno 11. ledna 2024

Nejlepší chytré hodinky 2024 – recenze a zkušenosti

Nejlepší chytré hodinky 2024 – recenze a zkušenosti

Hledáte chytré hodinky, které by se staly vaším každodenním parťákem? V tomto článku představím nejlepší chytré hodinky, a to na základě recenzí a zkušeností zákazníků.

Nejlepší chytré hodinky 2024 – recenze a zkušenosti

V dnešní době už jsou chytré hodinky skvělým pomocníkem milionům lidí po celém světě. Jsou užitečné nejen při pohybu a sportu, ale i při práci, škole a při každodenních aktivitách, jako je například telefonování nebo poslech hudby. Chytré hodinky v tomto článku jsem vybírala na základě recenzí a zkušeností zákazníků, takže patří skutečně mezi ty nejlepší chytré hodinky na našem trhu v roce 2024.

Co umí chytré hodinky?

Většina chytrých hodinek vám změří běh či silový trénink, počet ušlých kroků a kilometrů, ale také srdeční tep, okysličení krve a spánek. Dražší chytré hodinky pak nabízí doplňkové funkce, které vám ulehčí každodenní život. Může se jednat například o placení hodinkami, možnost s hodinkami plavat, sledovat míru stresu, náladu či menstruační cyklus. Lze s nimi také telefonovat, číst a přijímat zprávy, ovládat hudbu přehrávanou v telefonu a některé dokonce mohou podle zvukové stopy najít váš telefon (pokud se nachází blízko vás). Podle těchto parametrů si pak můžete vybírat své chytré hodinky, aby vám nabízely přesně to, co využijete. Pojďte se na jednotlivé hodinky rovnou podívat.

1) Xiaomi Watch S1 Active

Chytré a zároveň fitness hodinky Xiaomi Watch S1 Active jsou určeny pro všechny nadšence do sportu, kteří mají rádi pod kontrolou svůj pohyb. Nabízí ohromných 117 fitness programů a k navíc 19 profesionálních programů. Hodinky se prodávají v několika barevných provedení včetně černé a bílé, mohou se chlubit kvalitním AMOLED displejem a jsou vhodné pro muže i ženy. Tyto chytré hodinky budou vaším parťákem kromě pohybu třeba i v případě bezhotovostních plateb Mastercard, telefonování a umí také výborně monitorovat spánek. Bez kvalitního spánku totiž nelze podávat perfektní výkony. Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active jsou ideální volbou, pokud hledáte chytré hodinky do 3000 Kč.

Xiaomi Watch S1 Active Orientační cena: 2 390 Kč Podívat se na web →

2) Apple Watch Series 9

Chytré hodinky Apple Watch jsou jedny z nejoblíbenějších na celém světě a není se čemu divit. Jsou stylové, z velmi kvalitního a pevného materiálu a kromě toho jsou vhodné jak pro pohybové aktivity, tak i pro pracovní záležitosti a každodenní život. Hodinky jsou dotykové, lze je ovládat gesty a také hlasem (anglicky – Siri). Nechybí jim všechny nejdůležitější funkce pro pohyb, jako je měření kroků a tepové frekvence, tlaku a kyslíku a samozřejmě má zabudovanou GPS. Samozřejmostí je pak také placení hodinkami pomocí Apple Pay a mnoho dalších vychytávek, které ulehčují každodenní život. Nelze pochybovat o tom, že patří mezi nejlepší chytré hodinky, které si můžete pořídit.

S hodinkami lze bezproblémově telefonovat a pošlete z nich i základní zprávy. Jsou voděodolné, takže se s nimi můžete klidně i sprchovat nebo je využívat k monitorování plavání. Jedinou nevýhodou těchto hodinek je výdrž, která by mohla být delší. Hodinky Apple Watch pořídíte v několika barvách. Levnější varianta těchto hodinek jsou Apple Watch SE.

Apple Watch Series 9 Orientační cena: 12 290 Kč Podívat se na web →

3) Amazfit GTS 4 mini

Výkonné chytré hodinky Amazfit GTS 4 mini mají velmi dlouhou výdrž baterie, díky které vydrží fungovat až 45 dní na jedno nabití. I přesto jsou tak lehké, že byste je na zápěstí téměř necítili – jejich tělo váží jen 19 gramů. Hodinky monitorují spánek (délku i kvalitu) a informace posílají do aplikace, kde si můžete ráno prohlédnout všechny detaily. Kromě spánku vám hodinky samozřejmě změří i všechny vaše pohybové aktivity. Hodinky si můžete pořídit ve čtyřech barvách – v černé, bílé, růžové nebo modré. Zákazníci jsou s chytrými hodinkami Amazfit GTS 4 mini a jejich chytrými funkcemi nadmíru spokojeni, což dokazuje vysoké hodnocení (94 %).

Amazfit GTS 4 mini Orientační cena: 2 190 Kč Podívat se na web →

4) Xiaomi Redmi Watch 3 Active

Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3 Active jsou nejlevnějšími hodinkami, které si můžete pořidit a s klidem se vejdete do 1000 Kč. I přes poměrně nízkou cenu ale zklamaní nebudete. Zákazníci jsou s hodinkami velmi spokojení, což dokazuje hodnocení 4,7.

Hodinky mají velký LCD displej a díky provedení v bílé a černé barvě jsou vhodné pro ženy i muže. A co že všechno umí? Můžete s nimi sportovat, plavat, telefonovat, ovládat poslech hudby a klidně si zapnout ‚Always On Display‘, díky kterému stále uvidíte na ciferník jako u klasických hodinek. Výdrž baterie na jedno nabití je přibližně 12 dní.

Xiaomi Redmi Watch 3 Active Orientační cena: 989 Kč Podívat se na web →

5) Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar

Hodinky Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar s vámi zdolají každou překážku. Tyto chytré hodinky jsou jedinečné v tom, že mají schopnost dobíjet se i na slunci. Se solárním dobíjením hodinky vydrží fungovat přibližně 28 dní bez nutnosti zapojovat je do zásuvky.

Už při pohledu na hodinky Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar lze předpokládat, že jejich konstrukce nejspíš něco vydrží. A je to pravda – hodinky splnily i americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům i voděodolnosti. Jsou tedy vhodné třeba i v případě, kdy rádi zdoláváte hory a další místa, kde hrozí nárazy do hodinek. Navíc se nikdy neztratíte, protože hodinky nespoléhají pouze na GPS, ale mají zabudovaný moderní satelitní přijímač, díky kterému budete mít vždy k dispozici přesné souřadnice. Chytré hodinky Garmin změří spoustu sportovních aktivit od silového tréninku, přes plavání, až po hraní golfu.

Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar Orientační cena: 17 990 Kč Podívat se na web →

6) Niceboy Watch 3

Chytré hodinky Niceboy Watch 3 jsou levné, ale šikovné. Nabízí základní i spoustu pokročilých funkcí, mezi které patří monitorování spánku, vodotěsnost, vyřešení hovorů díky připojení k vašemu telefonu přes Bluetooth a navíc vydrží fungovat až 6 dní na jedno nabití. Tyto hodinky mají pět hlavní satelitních systémů, díky čemuž budete mít jistotu, že vám signál jen tak neuteče. Kromě funkcí jako měření tepu či okysličení krve mají také funkci detekci dechu a pokročilé monitorování spánku. Niceboy Watch 3 patří mezi nejlepší chytré hodinky do 2000 Kč.

Niceboy Watch 3 Orientační cena: 1 439 Kč Podívat se na web →
5/5 - (5 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!