Publikováno 19. února 2024 | Aktualizováno 22. února 2024

Freylish recenze: Dejte si pozor na tento e-shop

Freylish recenze: Dejte si pozor na tento e-shop

Freylish se zaměřuje na inovativní vlasové nástroje, díky kterým mají vaše vlasy stále vypadat jako upravené profesionálním kadeřníkem. V tomto článku si posvítím na jednotlivé produkty a recenze zákazníků. Zjistím, jestli se investice do Freylish vyplatí a nebo jestli je lepší hledat jinde.

Freylish recenze: Vyplatí se investice, nebo se nákupu raději vyhnout?

Freylish je u nás v Česku novinkou, která okamžitě zaujala. Produkty této značky propagují desítky influencerů a přísahají, že se jedná o skvělé pomocníky, díky kterým vytvoříte účes jako od kadeřníka během chviličky. A jak je to ve skutečnosti? Freylish nabízí spoustu produktů – keramickou žehličku na vlasy, horkovzdušný kartáč, keramickou trojkulmu, ionizační fén, kartáč urychlující schnutí vlasů a kartáč proti tahání vlasů. V nabídce je také šampon a kondicioner pro výživu a urychlení růstu vlasů.

Freylish slibuje, že ušetříte čas i námahu při stylingu vašich vlasů. Horkovzdušný kartáč má vaše vlasy rychle vysušit a zároveň jim dodat potřebný vzhled, žehlička je má zkrotit na celý den, trojkulma má vytvořit plážové vlny během chvilky a nabízí se také dva kartáče, díky kterým své vlasy rychleji vysušíte a rozčešete je bez tahání. Freylish celkem nabízí 9 produktů, které jsou pravděpodobně ve stálé nabídce, a asi polovina z nich je ve slevě.

Produkty značky Freylish vypadají na první pohled docela kvalitně, podle mého názoru ve skutečnosti kvalita nebude na prvním místě. Na čínských e-shopech jsem totiž dohledala několik produktů, které vypadají téměř totožně. Našla jsem také několik recenzí zákaznic, kterým fény či žehličky po několika použitích přestaly fungovat. Nevýhodou je také barva produktů, která je oranžová a ne každému se musí líbit – barva ale pochopitelně není až tak důležitá. Za velmi zvláštní musím označit to, že na internetu nejsou dohledatelné ověřené recenze zákazníků (například na Heurece nebo Google). Recenze jsou pouze na oficiálním webu a všechny jsou pozitivní, což působí docela podezřele.

Vyplatí se investice do produktů Freylish? To si musí rozhodnout každý sám, já osobně bych si ale nejspíš nic nepořídila. Nelíbí se mi to, že nelze dohledat reálné recenze a ani to, že influenceři nabízí velké slevy, které dosahují i více než 30 %. Firmy, které nabízí kvalitní produkty nepotřebují lákat na velké slevy, vystačí si se spokojenými zákazníky, kteří je doporučují dál. To nás ale opět dostává tam, že reálné recenze nelze dohledat.

Freylish sleva, akční balíčky a doprava zdarma

Pokud přesto zvažujete nákup produktů, Freylish dává zákazníkům na svém webu rovnou několik možností, jak ušetřit. Můžete využít 10% slevu na první nákup při přihlášení do newsletteru, při nákupu více produktů se lze využít výhodných balíčků, a nad 1 499 Kč máte nárok na dopravu zdarma. Freylish také uvádí, že lze zboží do 14 dnů vrátit.

Freylish reklamace

Pokud jste si u Freylish zakoupili zboží, které přestalo fungovat a nebo jej chcete z nějakého důvodu vrátit, můžete tak učinit do 14 dnů bez uvedení důvodu vyplněním reklamačního formuláře. Samozřejmě se na zboží musí vztahovat také záruka dvou let. Někteří zákazníci v diskuzi na eMimino uváděli, že se jim po vyplnění reklamačního formuláře firma již neozvala. Na webu Freylish jsem nenašla přímý kontakt (e-mail, telefon, online chat), takže nezbývá nic jiného než vyplnit reklamační formulář, a pak už jen čekat na reakci Freylish.

5/5 - (13 votes)
Autor článku

Dominika Pauerová