Publikováno 6. března 2024

EliteDate recenze 2024: Je to opravdu nejlepší seznamka?

EliteDate recenze 2024: Je to opravdu nejlepší seznamka?

Vyzkoušeli jste už několik seznamek, ale na žádné z nich jste nenašli člověka, který by hledal vážný a dlouhodobý vztah? Pak se vám bude líbit online seznamka EliteDate, kde najdete pouze lidi, kteří to se seznamováním myslí opravdu vážně. V tomto článku se zaměřím na samotnou seznamku, její recenze a najdete zde také ceník.

  • Registrace na online seznamce EliteDate je zcela zdarma, stejně tak i vstupní dotazník. Poté je nutné platit poplatek, díky kterému uvidíte profily ostatních lidí, se kterými budete moct komunikovat.
  • Na EliteDate si můžete zaplatit 3 měsíce, 6 měsíců nebo 12 měsíců s tím, že se nejvíce vyplatí předplatné na delší dobu.
  • EliteDate potěší i zkušenostmi uživatelů, kteří mají převážně pozitivní zkušenosti. Plno lidí zde našlo svou lásku, a to poměrně rychle.

EliteDate recenze 2024: Je to opravdu nejlepší seznamka?

EliteDate je online seznamka, která si dává záležet na tom, aby zde lidé skutečně našli svůj vážný vztah. To se snaží dodržovat tak, že se na seznamce manuálně schvalují profily lidí, tudíž zde nenajdete žádné podvodníky či někoho, kdo hledá jen nezávazný flirt. Všechny lidi registrované na EliteDate by tedy měl spojovat jeden hlavní cíl → najít dlouhodobý vztah. EliteDate uvádí, že mají přes 400 000 registrovaných uživatelů. Registrace je však bezplatná, tudíž nejde s přesností říct, kolik lidí mají skutečně aktivní profil s předplatným.

EliteDate ví co dělá. Řídí se totiž ověřenými vědeckými postupy, které fungují. Mezi ně patří zejména již zmíněný vstupní dotazník, ale i další faktory. Rozhodně se nejedná o podvod, jak si někteří mohou myslet – ale bohužel je pravda, že existuje spousta podvodných seznamek. EliteDate patří mezi jednu z těch lepších a ověřených, které lze s klidem doporučit, pokud hledáte dlouhodobý vztah. Pojďme se ale na tuto seznamku podívat ještě detailněji.

Cena a předplatné na seznamce EliteDate

Nejspíš vás zajímá, kolik stojí placené funkce seznamky EliteDate, bez kterých byste se daleko nedostali. Nejkratší doba předplatného činí 3 měsíce, ta nejdelší je 1 rok. Z níže vypsaných předplatných lze snadno usoudit, že roční předplatné je zkrátka nejvýhodnější. Další vhodnou možností je pak zvolit zlatou střední cestu předplatným na 6 měsíců.

  • 3 měsíce, 350 Kč/měsíc (celkem 1 050 Kč)
  • 6 měsíců, 200 Kč/měsíc (celkem 1 200 Kč)
  • 12 měsíců, 125 Kč/měsíc (celkem 1 500 Kč)

Recenze a zkušenosti uživatelů seznamky EliteDate

Seznamka EliteDate vypadá opravdu velmi dobře, proto mě zajímalo, jak vypadají reálné recenze. Po přečtení recenzí se ukázalo, že spousta uživatelů na EliteDate svou lásku skutečně našli. Některým se to podařilo už během prvních pár týdnů, jiní potřebovali několik měsíců. Je zde registrováno pochopitelně méně lidí než na bezplatných seznamkách, jenž nalákají větší počet lidí, ale má to svou velkou výhodu. Na EliteDate je mizivá šance, že byste narazili na podvodníka či někoho, kdo ve skutečnosti nehledá dlouhodobý vztah → předplatné jednoduše odradí ty, kteří to s hledáním partnera nemyslí vážně. 

Zvažujete, že zkusíte štěstí na placené seznamce EliteDate? Pak vám to s můžu s klidem doporučit. Seznamka má převážně pozitivní recenze (i když ty negativní se samozřejmě taky najdou), EliteDate komunikuje a v případě potíží nebo nejasností vám rádi poradí, a to na e-mailu info@elitedate.cz nebo na telefonním čísle +420 773 543 459 (od 9 do 17 hodin).

5/5 - (3 votes)
Autor článku

Adéla Novotná

Nejraději mám cestování a zdravý životní styl. Své zkušenosti ráda sdílím dál čtenářům, tak jako to dělám na webu Kapitalio.

error: Content is protected !!